przejdź do treści

Aplikacja e-Program dla szkół

Informacja dotycząca uruchomienia modułu obsługi wniosków o pomoc w ramach aplikacji „e-Program dla szkół”

W związku z uruchomieniem aplikacji „e-Program dla szkół” na rok szkolny 2020/2021 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przekazuje instrukcję obsługi aplikacji w zakresie modułu służącego do obsługi wniosków o pomoc.

Aby zalogować się do systemu należy uruchomić link: 

https://e-uslugi.kowr.gov.pl

Instrukcja w zakresie wprowadzania wniosków o pomoc:

Kategoria: Aplikacja e-Program dla szkół [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
pdf Instrukcja obsługi aplikacji „e-Program dla szkół” dla dostawców – Rozliczanie wniosków o pomoc za rok szkolny 2020/2021 / 1.36MB
ilość pobrań: 339
Instrukcja obsługi aplikacji „e-Program dla szkół” dla dostawców – Rozliczanie wniosków o pomoc za rok szkolny 2020/2021 1.36MB zobacz

Informacje ogólne:

Zatwierdzeni dostawcy, którzy nie posiadają loginu i hasła, powinni zgłosić się do OT KOWR właściwego ze względu na miejsce siedziby dostawcy.

Informacje dotyczące modułów:

Moduł dodawania umów – wspiera dostawców w procesie dodawania umów podpisanych ze szkołami na dostawy owoców, warzyw oraz produktów mlecznych.
Moduł do obsługi wniosków o pomoc – wspiera dostawców w procesie generowania wniosków o pomoc i obsługi złożonych wniosków.

Pomoc techniczna:

Problemy techniczne związane z działaniem aplikacji „e-Program dla szkół” należy zgłaszać pod nr telefonu: (22) 376 71 00 lub na adres w godzinach 8:00 – 16:00.
Jednocześnie informujemy, iż codziennie w godzinach 21:00-22:00 będzie realizowane okno serwisowe aplikacji i w tym czasie mogą wystąpić chwilowe problemy w jej działaniu.

do góry