przejdź do treści

Szkoły

Zapraszamy wszystkie zainteresowane szkoły podstawowe do wzięcia udziału w Programie dla szkół, który ma na celu promowanie wśród uczniów zdrowej diety poprzez udostępnianie dzieciom owoców, warzyw i produktów mlecznych oraz działania edukacyjne realizowane w szkołach.

W programie mogą uczestniczyć uczniowie klas I-V szkoły podstawowej.

Szkoła podstawowa, która chce uczestniczyć w programie może skorzystać z usług zatwierdzonego dostawcy poprzez zawarcie umowy na dostawy owoców i warzyw lub mleka i produktów mlecznych. Szkoła może zawrzeć umowy na dostawy owoców i warzyw lub mleka i produktów mlecznych z tym samym dostawcą lub z dwoma różnymi dostawcami.

Dostawcy zobowiązani są do dostarczania do szkoły gotowych do spożycia porcji owoców, warzyw, mleka i produktów mlecznych, a następnie rozliczania się z KOWR.

W przypadku gdy szkoła nie zamierza skorzystać z usług dostawcy może po wcześniejszym uzyskaniu zatwierdzenia samodzielnie organizować dostawy produktów, a następnie rozliczać się z KOWR.

Warunki udziału w programie, lista dostawców oraz inne istotne informacje dostępne są stronie akty prawne, warunki udziału.

 

Lista szkół podstawowych uczestniczących w "Programie dla szkół" (I semestr roku szkolnego 2020/2021)

Kategoria: I semestr - 2020/2021 [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
xlsx Szkoły w "Programie dla szkół" / 796.35KB
ilość pobrań: 1288
Szkoły w "Programie dla szkół" 796.35KB -

 

do góry