przejdź do treści

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 8.

 • Zapraszamy do udziału w „Muzycznym Wyzwaniu Chrumasa”! 02.03.2023r.

  Zapraszamy do udziału w „Muzycznym Wyzwaniu Chrumasa”!

  To plebiscyt dla uczniów, którzy uczestniczą w „Programie dla szkół”.

 • Nowa kampania „Muzyczne Wyzwanie Chrumasa” 13.07.2022r.

  Nowa kampania „Muzyczne Wyzwanie Chrumasa”

  KOWR rusza z nową odsłoną kampanii promującej unijny „Program dla szkół”. Tym razem we współpracy z Telewizją Polską S.A. stworzyliśmy nowy format programu muzycznego, w ramach którego zachęcamy dzieci do zdrowego odżywiania, w szczególności spożywania owoców, warzyw i produktów mlecznych poprzez muzyczną zabawę.

 • "Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 23 "Cztery pory roku" 04.08.2021r.

  "Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 23 "Cztery pory roku"

  Każ­da u nas pora roku dużo ma uro­ku. Każ­da pięk­na i ra­do­sna! Jak założyć i pielęgnować własny ogródek owocowo-warzywnego? czy w wakacje tęsknicie za szkołą? I co przypomni Ucholowi, dlaczego mimo wszystko lubi jesień? Czy zimą również możemy zdrowo się odżywiać?

 • Pamiętnick Chrumasa - odc. 19 - Dzielny Pacjent 20.07.2021r.

  Pamiętnick Chrumasa - odc. 19 - Dzielny Pacjent

  Kontrola stomatologiczna przyprawia Uchola o dreszcze. Ale czego się nie robi, aby dołączyć do drużyny „Dzielny Pacjent”, w której jest już Chrumas, Miau i Mee?

 • Nowe słuchowiska Pamiętnika Chrumasa! 02.07.2021r.

  Nowe słuchowiska Pamiętnika Chrumasa!

  „Dzieciaki ze szkoły koniecznie chciały zdementować te pogłoski, bo żadne z nich nie wierzyło, że duchy istnieją naprawdę. W środku nocy rozpętała się burza, wicher świstał w niedomkniętych okiennicach...” Chcecie wiedzieć, co przydarzył o się Chrumasowi i jego ekipie?

 • Premiera nowego sezonu "Pamiętnika Chrumasa" 29.06.2021r.

  Premiera nowego sezonu "Pamiętnika Chrumasa"

  Jak wygląda Ziemia z Kosmosu? Co jedzą kosmonauci na statku kosmicznym? Czym są liofilizowane owoce i warzywa? Jeżeli chcesz znaleźć odpowiedzi na te pytania to zapraszamy do oglądania pierwszego odcinka nowej serii „Kosmiczna przygoda”.

 • Program dla szkół - jak oceniasz jego promocję w roku szkolnym 2020/2021? 28.06.2021r.

  Program dla szkół - jak oceniasz jego promocję w roku szkolnym 2020/2021?

  Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna! Pragniemy, aby materiały stworzone w ramach kampanii promocyjnej „Programu dla szkół” były interesujące, angażujące i spełniały swoje zadanie. Poświęćcie 5 minut i podzielcie się z nami swoją opinią.

 • Opowiadanie "Straszna noc" 16.02.2021r.

  Opowiadanie "Straszna noc"

  Zapraszamy na kolejne opowiadanie pt. "Straszna noc"z cyklu przygód Chrumasa i jego przyjaciół. ...Chrupiąc jabłka, przysłuchiwaliśmy się najpierw historii Miau o duchu z wieży Eiffla w Paryżu. ...

do góry