przejdź do treści

Uruchomienie postępowania przetargowego na organizację i przeprowadzenie szkolnych wycieczek edukacyjnych dla dzieci uczestniczących w „Programie dla szkół”

20 Stycznia 2022

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 18.01.2022 r. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa uruchomił postępowanie przetargowe na organizację i przeprowadzenie szkolnych wycieczek edukacyjnych dla dzieci uczestniczących w „Programie dla szkół”.

Przedmiotem zamówienia jest organizacja i zrealizowanie we współpracy ze szkołami, szkolnych wycieczek edukacyjnych dla dzieci uczestniczących w Programie dla szkół w roku szkolnym 2021/2022 o tematyce powiązanej z pochodzeniem, produkcją i uprawą owoców i warzyw lub produkcją mleka i produktów mlecznych, w tym ekologicznych oraz zdrowego odżywiania i przeciwdziałania  marnotrawieniu żywności i gospodarowania odpadami, z elementami degustacji produktów ekologicznych. Miejsca przeprowadzenia wycieczek to gospodarstwa rolne, farmy, gospodarstwa sadownicze, mleczarskie, agroturystyczne, zakłady przetwórcze (owocowo-warzywne, mleczne), gospodarstwa ekologiczne.

Realizacja zamówienia odbędzie się z podziałem na części, a każda część będzie dotyczyła realizacji zamówienia na wskazanym obszarze terytorialnym:

  • CZĘŚĆ I – woj. świętokrzyskie, woj. lubelskie, woj. podkarpackie, woj. małopolskie,
  • CZĘŚĆ II – woj. łódzkie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. śląskie,
  • CZĘŚĆ III – woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie, woj. wielkopolskie, woj. lubuskie,
  • CZĘŚĆ IV – woj. warmińsko - mazurskie, woj. mazowieckie, woj. kujawsko - pomorskie, woj. podlaskie.

 

Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania 20 wycieczek w każdym województwie przypisanym do danej części zamówienia, w terminie do dnia 17.06.2022 r.

Planowany termin składania i otwarcia ofert to 15.02.2022 r.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dokumentami przetargowymi dostępnymi na platformie EB2B:

https://kowr.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/310847/organizacja-i-przeprowadzenie-szkolnych-wycieczek-edukacyjnych-dla-dzieci-uczestniczacych-w-programie-dla-szkol

do góry