przejdź do treści

Organizacja i przeprowadzenie warsztatów edukacyjnych w szkołach podstawowych uczestniczących w Programie dla szkół

28 Stycznia 2022

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 27.01.2022 r. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa uruchomił postępowanie przetargowe na organizację i przeprowadzenie warsztatów edukacyjnych w szkołach podstawowych uczestniczących w Programie dla szkół, dla dzieci z klas I-V. Warsztaty poświęcone będą przede wszystkim tematyce zdrowego odżywiania, w szczególności diecie bogatej w owoce i warzywa oraz produkty mleczne oraz uzupełniająco tematyce związanej z pochodzeniem i uprawą owoców i warzyw oraz produkcją produktów mlecznych, a także przeciwdziałaniem marnowaniu żywności oraz gospodarowaniem odpadami.

 

Realizacja zamówienia odbędzie się z podziałem na części, a każda część będzie dotyczyła realizacji zamówienia na wskazanym obszarze terytorialnym:

    CZĘŚĆ I – woj. łódzkie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. śląskie,

    CZĘŚĆ II – woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie, woj. wielkopolskie, woj. lubuskie,

    CZĘŚĆ III – woj. warmińsko - mazurskie, woj. mazowieckie, woj. kujawsko - pomorskie, woj. podlaskie.

 

Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania 100 warsztatów edukacyjnych w każdym województwie przypisanym do danej części zamówienia, w terminie do dnia 17.06.2022 r.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dokumentami przetargowymi dostępnymi na platformie EB2B: https://kowr.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/313435/organizacja-i-przeprowadzenie-warsztatow-edukacyjnych-w-szkolach-podstawowych-uczestniczacych-w-programie-dla-szkol-1

do góry