przejdź do treści

Ankiety

Uwaga Szkoły podstawowe uczestniczące w programie
„Owoce i warzywa w szkole”!

Przypominamy, iż w dniu 30 września 2017 r. upływa termin dla szkół podstawowych na złożenie Ankiety dotyczącej działań towarzyszących o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole” za rok szkolny 2016/2017.

Szkoły podstawowe uczestniczące w programie „Owoce i warzywa w szkole” mają możliwość wypełnienia i wysłania Ankiety dotyczącej działań towarzyszących o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole” w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu e-Urząd (Platforma Usług Elektronicznych KOWR – PUE). Celem ww. portalu jest ułatwienie szkołom przygotowania i przesłania ankiet

Portal e-Urząd umożliwia szkołom podstawowym m. in.:

  • wypełnienie ankiety dotyczącej działań o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole”,
  • przesłanie ww. ankiety do KOWR w formie elektronicznej..

Logowanie do portalu

Ankieta „Owoce i warzywa w szkole”

http://pue.kowr.gov.pl

Szczegółowe informacje dotyczące obsługi aplikacji Ankieta „Owoce i warzywa w szkole” znajdują się w „Podręczniku dla szkół podstawowych składających ankietę dotyczącą działań o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole” w formie elektronicznej” - Plik dostępny w załączniku.

 

Kwestie techniczne związane z funkcjonowaniem aplikacji Ankieta „Owoce i warzywa w szkole” należy zgłaszać pod nr telefonu: (22) 376-71-00 lub na adres helpdesk@kowr.gov.pl w godzinach 7:00 - 18:00.

Jednocześnie informujemy, iż codziennie w godzinach 21:00 - 22:00 będzie realizowane okno serwisowe aplikacji i w tym czasie mogą wystąpić chwilowe problemy w jej działaniu.

W przypadku ankiet wypełnionych w formie papierowej należy je składać do właściwego miejscowo OT KOWR (pocztą lub bezpośrednio w OT KOWR).

Ankieta dotycząca działań towarzyszących o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole”.
(Plik dostępny w załączniku u dołu strony).

 

Podsumowanie wyników ankiety dotyczącej realizacji programów
Owoce i warzywa w szkole oraz Mleko w szkole

 

W ramach prac nad założeniami nowego Programu dla szkół mającego promować wśród dzieci zdrową dietę, bogatą w owoce i warzywa oraz produkty mleczne, który od roku szkolnego 2017/2018 zastąpi programy Owoce i warzywa w szkole oraz Mleko w szkole, Agencja Rynku Rolnego zwróciła się z prośbą do szkół podstawowych o wzięcie udziału w Ankiecie dotyczącej realizacji programów Owoce i warzywa w szkole oraz Mleko w szkole.

Ankieta została przeprowadzana w dniach 15 - 31.03.2017 r. i miała charakter anonimowy. W ankiecie udział wzięło ok. 8,3 tys. szkół, zarówno tych, które dotychczas uczestniczyły w programach szkolnych realizowanych przez ARR, jak i szkół, które w tych programach nie brały udziału.

Dzięki tak licznemu udziałowi szkół w ww. ankiecie pozyskany został szereg istotnych informacji na temat praktycznej realizacji programów szkolnych, w tym organizacji programu w szkole, współpracy z dostawcami, przechowywania i udostępniania produktów oraz powodów, dla których szkoły nie zdecydowały się uczestniczyć w programach. Informacje te zostaną wykorzystane w obecnie prowadzonych pracach nad nowym Programem dla szkół.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami przeprowadzonej ankiety.

Podsumowanie wyników ankiety (Plik dostępny w załączniku u dołu strony).

Kategoria: Podsumowania i ankiety [3]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
pdf Ankieta dotycząca działań towarzyszących o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole” / 250.23KB
ilość pobrań: 894
Ankieta dotycząca działań towarzyszących o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole” 250.23KB zobacz
pdf Podręcznik dla szkół podstawowych składających ankietę dotyczącą działań o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole” w formie elektronicznej / 1.48MB
ilość pobrań: 574
Podręcznik dla szkół podstawowych składających ankietę dotyczącą działań o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole” w formie elektronicznej 1.48MB zobacz
pdf Podsumowanie wyników ankiety / 411.4KB
ilość pobrań: 2886
Podsumowanie wyników ankiety 411.4KB zobacz
do góry