przejdź do treści

Sezon trzeci

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 12 "Warsztaty kulinarne Programu dla szkół"

Wszyscy, prócz Chrumasa, są szczęśliwi i podekscytowani w związku ze zbliżającymi się warsztatami kulinarnymi. Chrumas nie chce na nie iść, bo uważa, że to straszliwa nuda. Dzięki pomysłowej Mee ostatecznie decyduje się wziąć w nich udział. Warsztaty prowadzi szef kuchni - Jeż - który pokazuje Ekipie Chrumasa, w jaki sposób można sprawić, że śniadanie będzie pyszne, zdrowe i ciekawe.

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 11 "Eko liść"

Chrumas jest smutny, ponieważ okazuje się, że w jego pudełku śniadaniowym są brzydkie, zmutowane jabłka oznaczone dziwna naklejką. Mee oferuje wyjaśnienie swoim przyjaciołom, przypominając wycieczkę do sadu oraz pociesza Chrumasa, że nieregularny kształt jabłek to może być bardzo dobra wiadomość.

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 10 "Konkurs na smaczne hasło"

W szkole ogłoszono konkurs na smaczne hasło. Pani Sowa tłumaczy Ekipie Chrumasa, że zwycięzca zostanie ambasadorem oraz twarzą kampanii Programu dla Szkół. Chrumas, Uchol, Mee i Miau wytężają głowy, ponieważ każdy z nich chce stanąć w świetle fotoreporterów, ale i zmienić świat na lepsze.

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 9 "List miłosny Uchola"

Do szkoły zawitała Szkolna Przerwa Śniadaniowa. Ekipa Chrumasa zajada się zdrowymi smakołykami na kocyku przed szkołą. Uchol jest tak bardzo pochłonięty graniem na telefonie, że zapomina zjeść drugie śniadanie. Zapomina też powiedzieć Miau, co do niej czuje. Czy będzie miał wystarczająco dużo siły, żeby zrobić to na lekcji?

do góry