przejdź do treści

Sezon piąty

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 23 "Cztery pory roku"

Każ­da u nas pora roku dużo ma uro­ku. Każ­da pięk­na i ra­do­sna! Jak założyć i pielęgnować własny ogródek owocowo-warzywnego? czy w wakacje tęsknicie za szkołą? I co przypomni Ucholowi, dlaczego mimo wszystko lubi jesień? Czy zimą również możemy zdrowo się odżywiać? Zapraszamy do obejrzenia ostatniego odcinka piątej serii "Pamiętnika Chrumasa".

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 22 "Igrzyska sportowe - pchnięcie kulą"

Ene, due, rike, jeżyna, oto pierwsza jest drużyna, czyli igrzyska sportowe w szkole czas za-cząć! Zobaczcie, kto trafił do drużyny Mee oraz Frisa, w jakiej dyscyplinie nie ma sobie równych Uchol i kto otrzymał najpyszniejszą nagrodę główną!

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 21 "Każdy ma jakiś talent"

Co oznacza dla was słowo „talent”? Jakie talenty można mieć? Kto, waszym zdaniem, jest szczególnie utalentowany? Czy wy macie jakieś talenty? W tym odcinku poznacie odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące "talentów". Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka z serii „Pamiętnika Chrumasa”!

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 20 "Wycieczka do Babci"

Kanapki z dżemem babci Mee robią prawdziwą furrorę! Chrumas wraz z przyjaciółmi odwiedzają gospodarstwo rolne, gdzie przyglądają się domowej produkcji najpyszniejszych przysmaków, jakie… zjadł im Uchol! Podczas wizyty u Babci dowiadują się, ile tak naprawdę składników powinien mieć zdrowy dżem, z czego je robi Babcia Mee i co słodkiego może powstać z… rzepaku. Koniecznie zobaczcie najnowszy odcinek „Pamiętnika Chrumasa”!

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 19 "Dzielny pacjent"

Kontrola stomatologiczna przyprawia Uchola o dreszcze... Ale czego się nie robi, aby dołączyć do drużyny „Dzielny Pacjent”, w której jest już Chrumas, Miau i Mee? Na wsparcie przyjacielowi przybywają też nasi bohaterowie, którzy mają dla niego garść cennych porad, aby zachęcić go do dbania o zęby. Znajdziecie je w nowym odcinku „Pamiętnika Chrumasa”: Dzielny Pacjent.

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 18 "Kosmiczna przygoda"

Kolejny odcinek „Pamiętnika Chrumasa” to kosmiczna przygoda. Jak wygląda Ziemia z Kosmosu? Co jedzą kosmonauci na statku kosmicznym? Czym są liofilizowane owoce i warzywa?
Jeżeli chcesz znaleźć odpowiedzi na te pytania to zapraszamy do oglądania pierwszego odcinka nowej serii Pamiętnika Chrumasa.

 

 

 

do góry