przejdź do treści

Sezon drugi

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 8 "Piknik - niespodzianka dla Miau"

Chrumas i przyjaciele wiedzą, że wspólne jedzenie ma znaczenie. Uchol chce zdobyć sympatię Miau i wraz z Chrumasem postanawia zorganizować dla niej piknik–niespodziankę z produktów rozdawanych w ramach „Programu dla szkół”. Czy przez żołądek uda mu się trafić do serca koleżanki? Zobacz film i dowiedz się, co Miau czuje do Uchola.

"Pamiętnik Chrumasa" - odcinek 7 "Chrumas i przyjaciele zakładają ogródki"

Chrumas i przyjaciele chcą wziąć udział w targu ekologicznym, organizowanym w szkole w ramach „Programu dla szkół”. Jednak, aby sprzedawać warzywa i owoce, muszą najpierw założyć własne ogródki. Kto będzie mieć większe zbiory, dziewczyny czy chłopaki? Kto skusi się na użycie nawozów sztucznych, a czyje uprawy będą w 100 proc. ekologiczne? Zobacz film i przekonaj się, jakie warzywa i owoce warto jeść.

"Pamiętnik Chrumasa - odcinek 6 "Wycieczka do mleczarni i wielka miłość Uchola"

Chrumas i jego przyjaciele jadą na wycieczkę do mleczarni, organizowaną w ramach „Programu dla szkół”. Uchol wie, że Miau uwielbia mleko, dlatego w tej scenerii postanawia wyznać jej miłość. Ale jak powiedzieć „kocham cię” po francusku? Zobacz film i przekonaj się, w jakim języku Uchol wyraził swoje uczucia do koleżanki.

do góry