przejdź do treści

Sezonowo i zdrowo! Gotujemy z Ekipą Chrumasa

Cześć!

Obrazek przedstawia okładkę broszury kulinarnej. Na okładce widać Chrumasa, Uchola, Mee i Miau.Mam na imię Chrumas, jestem fanem sportu, lubię jeść jabłka i spędzać czas z moimi przyjaciółmi: Ucholem, Mee oraz Miau. Razem nigdy się nie nudzimy, każdego dnia spotykają nas zwykłe i niezwykłe przygody, które możecie poznać, wchodząc na stronę programdlaszkol.org.

W filmach, słuchowiskach i opowiadaniach często mówimy o jedzeniu. Jest to dla mnie bardzo ważny temat. Uwielbiam jeść prosto, smacznie i zdrowo. Marzę, aby moi rówieśnicy – uczniowie szkół podstawowych – również polubili warzywa, owoce oraz mleko i przetwory mleczne. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: bo mają dużo cennych witamin, błonnika, dodają energii, wzmacniają odporność, a dodatkowo poprawiają nastrój.

Z  radością dzielę się z Wami ulubionymi przepisami mojej ekipy. Mam nadzieję, że zachęcą Was do przygotowania zdrowych posiłków razem z rodzicami i przyjaciółmi.

Zawarte w broszurze przepisy zachęcają do odkrywania nowych smaków. Gotujcie, eksperymentujcie, delektujcie się. Życzę Wam dobrej zabawy w kuchni i smacznego.

 

Kategoria: Broszura kulinarna - promocja [2]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
pdf Sezonowo i zdrowo! Gotujemy z Ekipą Chrumasa. Broszura z przepisami. / 9.74MB
ilość pobrań: 2044
Sezonowo i zdrowo! Gotujemy z Ekipą Chrumasa. Broszura z przepisami. 9.74MB zobacz
pdf Sezonowo i zdrowo! Gotujemy z Ekipą Chrumasa. Desery / 5.92MB
ilość pobrań: 1617
Sezonowo i zdrowo! Gotujemy z Ekipą Chrumasa. Desery 5.92MB zobacz
do góry